Teknoma Oy
Ojakkalantie 13
03100 Nummela

Puhelin: (09) 681021
Sähköposti: info@teknoma.fi

Y-tunnus: 0892795-1
EDI/OVT-tunnus: 003708927951
Välittäjä: Maventa

Kemia

Quaker Houghton

Leif Josefsson
Tuotepäällikkö
+358 50 325 2681
leif.josefsson@teknoma.fi

Kari Jokinen
Aluepäällikkö
+358 45 120 1514
kari.jokinen@teknoma.fi

Juha Lehtonen
Aluepäällikkö Pirkanmaa, Keski-Suomi
+358 40 531 1982
juha.lehtonen@teknoma.fi

Mirja Hietala
Myynti- ja Markkinointi-koordinaattori (äitiyslomalla)

Petra Lindroos
Myyntiassistentti
+358 44 068 3569
petra.lindroos@teknoma.fi

Korroosionesto, Vivex, NDT Ardrox, spraymaalit, maalauslaite Striper ja jäteveden käsittely

Markku Väänänen
Myyntijohtaja
+358 400 411 880
markku.vaananen@teknoma.fi

Janne Granström
Aluepäällikkö
+358 50 546 1277
janne.granstrom@teknoma.fi

Miia Suvisuo
Myyntiassistentti
+358 44 760 1458
miia.suvisuo@teknoma.fi

Mekaaninen

Liittimet, Rotabolt-erikoispultit, lämmönsiirto­­teknologia ja teollisuus­tiivisteet

Ville Karhu
Aluepäällikkö
+358 40 154 5538
ville.karhu@teknoma.fi

Erkka Ilonen
Tekninen tuki-insinööri / aluepäällikkö
+358 44 773 6422
erkka.ilonen@teknoma.fi

Tuija Rönhovde
Myyntiassistentti
+358 50 377 8070
tuija.ronhovde@teknoma.fi

Suodatus

CJC-öljynpuhdistusjärjestelmät: hienosuodattimet, veden erotinsuodattimet ja lakanpoistosuodatin

Kari Numminen
Myyntipäällikkö
+358 40 543 4475
kari.numminen@teknoma.fi

Mikael Back
Tekninen asiantuntija
+358 50 527 7077
mikael.back@teknoma.fi

Petra Lindroos
Myyntiassistentti
+358 44 068 3569
cjc@teknoma.fi

Hallinto- ja tukitiimi

Ota yhteyttä

Onko sinulla kysyttävää tuotteistamme tai muista asioista? Soita, laita sähköpostia tai jätä viestiä lomakkeella.

info@teknoma.fi

Sivusto on suojattu reCAPTCHA-palvelulla. Lue lisää Googlen tietosuojasta ja ehdoista.

    Tietosuojaseloste